80 jaar Städtischer Musikverein Meppen
Het Duitse Städtischer Musikverein Meppen viert haar 80-jarig bestaan met een feestelijk jubileumconcert in de aula van het Windthorst Gymnasium in Meppen. (Theater Meppen)
lees verderStrauss jr. zet de toon met zijn tijdloze walsen, die al jaren het hart van het nieuwjaarsconcert vormen. Daarnaast nemen ook Brahms en Offenbach je mee in hun meeslepende melodieën.
En alsof dat nog niet feestelijk genoeg is, voegt het orkest extra magie toe met een vleugje Hollywood!
Van adembenemende filmklassiekers tot één van de grootste hits uit de popgeschiedenis. M.m.v. multitalent Jan Hendrik Niemeijer. Eén ding is zeker: dit wil je niet missen!
PROGRAMMA:
• Symfonie no. 1 deel 4 - J. Brahms
• Desperado - D. Henley
• Donner und Blitz - J. Strauss
• Main Title uit Star Wars Suite - J. Williams
• On Minute New York - D. Henley
• Kaiserwaltzer - J. Strauss
• Music was my first love - J. Miles
• Far and Away - J. Williams

Het Duitse Städtischer Musikverein Meppen viert haar 80-jarig bestaan met een feestelijk jubileumconcert in de aula van het Windthorst Gymnasium in Meppen. (Theater Meppen)
lees verder
Het wordt gegarandeerd een onvergetelijke avond met evergreens van Grunneger icoon Ede Staal. Vele bekende songs van Ede worden uitgevoerd door het VKSO, het orkest van de Veenkoloniën o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher, vocaal vertolkt door de veelgevraagde Groningse streektaalzangers Wia Buze en Erwin de Vries
lees verder
In brede zin genieten van cultuur staat bij ‘Klassik Nacht’ altijd voorop, waarbij klassieke- film- en popmuziek, performances en culinaire hoogstandjes ‘Klassik Nacht’ weer kleurrijk zullen maken
lees verder
Enkele beoordelingen op Facebook:
- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!