17 jun, 2017

Het Veenkoloniaal Symfonie Orkest

Locatie en informatie

Met de in 1828 gebouwde ‘Mershmühle’ (Hollandse walmolen) op de achtergrond, bezorgt het Veenkoloniaal Symfonie Orkest o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher – een buitengewoon aangename muzikale avond m.m.v. het VKSO concertkoor, het Duitse Mannenchor Concordia, het Gymnasium Chor Haren/Ems, het Duitse jongerenkoor ‘Young Voices’ en basisschoolleerlingen uit het Duitse Haren/Ems en het Nederlandse Borger Odoorn e.o. Dit muzikale spektakel speelt zich af binnen een sfeervol authentiek decor.

Klassik Nacht 1111

Klassik Nacht is onderdeel van GRONDTOON/GRUNDTON, een cultureel festival tussen de Hondsrug en Emsland

Het festival is gebaseerd op de culturele en geschiedkundige overeenkomsten tussen de Hondsrug in Drenthe en het Emsland rondom Haren (D)

Het Veenkoloniaal Symfonie Orkest o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher is een belangrijke partner van dit festival dat middels een boeiende programmering en de deelname van een verscheidenheid aan koren uit Drenthe en Haren/Ems (D) het grensoverschrijdende karakter onderschrijft.

PROGRAMMA:

• Ouverture Orphée aux Enfers - J. Offenbach

• 'Flashlight' uit de film 'Pitch Perfect' - Furler, Guzman, Smith, Mejia m.m.v. het Duitse koor: 'Die Young Voices' Haren/Ems'

• 'All of me' - J. Legend  m.m.v.  koor: 'Die Young Voices' Haren/Ems'

• 1e deel concert voor altviool en klarinet - M. Bruch m.m.v.solisten Kees Dekkers (altviool) en Rolinka Niers (klarinet)

• Gottes des Herrn - G.F. Händel/W.A. Mozart m.m.v.  Gymnasiumchor Haren/Ems en orkest

• Chanson de Nuit - E. Elgar

• Roemeense Rhapsody no.1 - G. Enescu•

Pauze

• Finlandia - J. Sibelius

• Song of Peace - T. Jennings arr. R. Elsinga  alle koren en orkest

• Bohemian Rhapsody - F. Mercury  m.m.v. Gymnasiumchor Haren/Ems  en  solist: Fynn Winkelmann (14 jaar)

• Karelia suite - J. Sibelius

• Mannenchor Haren/Ems n.tb.

• Lord of the Dance - R. Hardiman

 

Interreg logoLogo EDR kopie

 

 

notes

Aankomende concerten

23 mrt, 2025

Cinema in Concert

And The Oscar Goes To....

lees verder
11 apr, 2025

Vrijheidsconcert ’80 jaar Vrijheid in Gieten’

Vrijheid verdient het om gevierd te worden! Op verzoek, markeren we - 80 jaar vrijheid - met een bijzonder concert in het Drentse Gieten

lees verder
18 mei, 2025

‘Lobgesang’ Felix Mendelssohn Bartholdy

‘Lobgesang’ behoort tot één van de meesterwerken van de zeer begaafde Felix Mendelssohn Bartholdy

lees verder
beoordelingen clarinet
"

Enkele beoordelingen op Facebook:

- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!

" bekijk alle beoordelingen op facebook

Dit zijn onze zakelijke vrienden