‘Lobgesang’ Felix Mendelssohn Bartholdy
‘Lobgesang’ behoort tot één van de meesterwerken van de zeer begaafde Felix Mendelssohn Bartholdy
lees verderNederlandse componisten als Cornelis Dopper en Johannes Wagenaar maar ook de Russische componist Dmitri Sjostakovitsj staan 11 maart op het programma van het Veenkoloniaal Symfonie Orkest. De reden? Deze meesters van weleer hebben zich meer dan verdienstelijk gemaakt en zijn nog steeds van grote betekenis in de boeiende wereld van de klassieke muziek.
Tevens zal de hedendaagse componist van eigen bodem: Marc Kaptijn absolute aandacht opeisen met de première van een wel heel intrigerende compositie met daarin een verbluffende solo van de bastrombone (solist: Michael Eversden). U kunt er van meegenieten in Theater de Oosterpoort te Groningen. Met andere woorden: Het wordt een middag om naar uit te zien!
PROGRAMMA:
• Ouverture Cyrano de Bergerac - J. Wagenaar
• Symfonie no.6 (Amsterdamse) - C. Dopper
Pauze
• Rock Bottom voor bastrombone (solist: M. Eversden) en orkest (première) - M. Kaptijn
• Jazzsuite no.2 - D. Sjostakovitsj
Michael Eversden
‘Lobgesang’ behoort tot één van de meesterwerken van de zeer begaafde Felix Mendelssohn Bartholdy
lees verderBereid je voor op een muzikale middag zoals je nog niet eerder hebt beleefd! Brahms' Triomf en De Falla’s Vuur: weer zo’n uniek concert van het VKSO o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher m.m.v. altmezzo Carina Vinke
lees verderEnkele beoordelingen op Facebook:
- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!