Karl Jenkins meets Edvard Grieg
Eén en al belevenis: Stabat Mater - Karl Jenkins en Peer Gynt - Edvard Grieg
lees verderTerecht dat Stichting ‘Klassiek in’t Veen’ op deze karaktervolle authentieke locatie zo’n 10 concerten op topniveau per seizoen laat uitvoeren.
Het voltallig Veenkoloniaal Symfonie Orkest o.l.v. Lubertus Leutscher zal met twee fantastische solisten aantreden. Het vormt een luisterrijke opmaat voor het slotconcert van weer een prachtig muzikaal seizoen van ‘Klassiek in’t Veen’.
PROGRAMMA:
• Peer Gynt Suite - E. Grieg
• Viool concert in B minor nr. 3 Op. 61 - C. Saint Saëns
• Pauze
• Prayer voor cello en orkest - E. Bloch solist: Christiaan van Hemert
• Nacht op de kale berg - M. Moessorgski
Eén en al belevenis: Stabat Mater - Karl Jenkins en Peer Gynt - Edvard Grieg
lees verderHet VKSO is gevraagd om het iconische meesterwerk Carmina Burana van Carl Orff uit te voeren samen met een groot internationaal projectkoor en fenomenale solisten in het Praagse historische Obecni Dum waartoe de wereldberoemde Smetana concertzaal behoort.
lees verderConcertboerderij d’Rentmeester voorheen ‘Onder de linden’ staat sinds jaar en dag in de wijde omtrek en ver daarbuiten bekend om de veel bezochte concertzaal. Niet voor niets want de kenmerkende akoestiek en de warme sfeer geven de optredens een extra cachet: Intiem en toch groots!
lees verderEnkele beoordelingen op Facebook:
- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!