25 jun, 2017

Het Veenkoloniaal Symfonie Orkest

Locatie en informatie

Een groots vocaal en muzikaal spektakel maakt op 25 juni a.s. midden in boswachterij Odoorn onderdeel uit van één van de Staatsbossen die Nederland rijk is. Aldaar, midden in de natuur, op een idyllische open plek bij heuvel de Poolshoogte bezorgt het Veenkoloniaal Symfonie Orkest o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher het publiek een buitengewoon veelzijdig concert m.m.v. de solisten Kees Dekkers (altviool) en Rolinka Niers (klarinet) en het uit Duitsland afkomstige Mannenkoor Haren/Ems. 

Een veelbelovend concert dat door een veelzijdig gekozen repertoire, een onvergetelijke late middag zal toekennen aan de muziekliefhebber

IMG_8410

 

Music in the Woods’ is onderdeel van GRONDTOON/GRUNDTON, een cultureel festival tussen de Hondsrug en Emsland

Het festival is gebaseerd op de culturele en geschiedkundige overeenkomsten tussen de Hondsrug in Drenthe en het Emsland rondom Haren (D)

Het Veenkoloniaal Symfonie Orkest o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher is een belangrijke partner van dit festival dat middels een boeiende programmering en de deelname van het mannenkoor Haren/Ems (D) het grensoverschrijdende karakter onderschrijft.

PROGRAMMA:

• Ouverture Orphée aux Enfers - J. Offenbach

• 1e deel voor klarinet en altviool en orkest - M. Bruch m.m.v. solisten: Rolinka Niers (klarinet) en Kees Dekkers (altviool)

• n.t.b. - Mannenchor Haren/Ems

• Chanson de Matin - E. Elgar

• Roemeense Rhapsody no.1 - G. Enescu

Pauze

• Finlandia - J. Sibelius

• n.t.b. - Mannenchor Haren/Ems

• Karelia suite - J. Sibelius

• Lord of the Dance - R. Hardiman

 

 

Interreg logo

 

Logo EDR kopie

notes

Aankomende concerten

14 jun, 2025

Brahms ontmoet Jenkins

Maak je klaar voor een adembenemend concert!

lees verder
22 jun, 2025

Brahms, Bach, Strauss en Gomez, een exclusieve symfonische beleving

Klassiek in 't veen presenteert: Weer zo’n uniek concert van het VKSO o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher m.m.v. mezzosopraan Hanneke Tichelaar

lees verder
28 jun, 2025

Klassik Nacht: van Brahms tot John Miles

‘Klassik Nacht’ is een unieke kans om zowel muziek als cultuur op haar best te beleven. Of je nu een fervent klassieke muziekliefhebber bent of simpelweg op zoek bent naar een bijzondere culturele avond – Klassik Nacht maakt jou verwachtingen waar!

lees verder
beoordelingen clarinet
"

Enkele beoordelingen op Facebook:

- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!

" bekijk alle beoordelingen op facebook