25 sep, 2022

Compilatie muzikale hoogtepunten en highlights uit het 12,5 jarig bestaan van het VKSO, in het najaar mee te beleven in maar liefst drie Noordelijke theaters en de St Martinuskirche te Haren (Ems) (D)

Locatie en informatie

Atlastheater

Raadhuisplein 100 Emmen

vanaf €25,00 p.p.

Aanvang: 15:00 uur

Het VKSO, het orkest van de Veenkoloniën is in 12,5 jaar uitgegroeid tot een succesvol symfonieorkest in de Veenkoloniën, Noord Nederland en Duitse grensstreek.

En dat gaan we samen vieren! Een feestelijk jubileumprogramma met highlights van vier VKSO cultuurhistorische muzikale programma’s van ooit en nu; "Het verhaal van de Veenkolonien” met een compilatie uit ‘Streekgenoten’ – ‘Veendammer Wind’ – ‘Saffraan Symfonie’ en de wereldpremière ‘Sinfonia Epica’ van Dopper waaruit we deel 1 uit de 5e symfonie van Dopper zullen gaan uitvoeren.

Veel muzikale vrienden van het VKSO doen met ons mee; mezzosopraan Hanneke Tichelaar, altmezzo Carina Vinke, tenor Falco van Loon, bas-bariton Martijn Sanders, het Bolotny trio, streektaalzanger Bert Hadders, gitarist, producer, schrijver en Yogi Jan Kuiper, Indiase muzikant Sandip Bhattacharya, het VKSO concertkoor, en het Duitse Chor des Städtischer Musikverein Meppen.

Verteller: Beno Hofman

In samenwerking met stichting Cornelis Dopper

Het beloofd een ongeëvenaarde, meeslepende en verhalende en muzikale belevenis te worden!

Save The Date!

 

 

notes

Aankomende concerten

14 jun, 2025

Brahms ontmoet Jenkins

Maak je klaar voor een adembenemend concert!

lees verder
22 jun, 2025

Brahms, Bach, Strauss en Gomez, een exclusieve symfonische beleving

Klassiek in 't veen presenteert: Weer zo’n uniek concert van het VKSO o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher m.m.v. mezzosopraan Hanneke Tichelaar

lees verder
28 jun, 2025

Klassik Nacht: van Brahms tot John Miles

‘Klassik Nacht’ is een unieke kans om zowel muziek als cultuur op haar best te beleven. Of je nu een fervent klassieke muziekliefhebber bent of simpelweg op zoek bent naar een bijzondere culturele avond – Klassik Nacht maakt jou verwachtingen waar!

lees verder
beoordelingen clarinet
"

Enkele beoordelingen op Facebook:

- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!

" bekijk alle beoordelingen op facebook