‘Lobgesang’ Felix Mendelssohn Bartholdy
‘Lobgesang’ behoort tot één van de meesterwerken van de zeer begaafde Felix Mendelssohn Bartholdy
lees verderHet VKSO zal samen met het VKSO concertkoor o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher, een belangrijk onderdeel vormen omtrent de opening van deze spraakmakende expositie waarin culturen die komen en gaan centraal staan. De muzikale uitvoering dat geheel is afgestemd op de kunst van Kés Aerts, is gecomponeerd door de kunstenaar zelf.
Een artistieke opmaat dat toonaangevend uitdrukking geeft aan bewustwording van het tijdsgewricht waarin we leven en verbeeldt wordt in een diversiteit aan kunstobjecten: schilderijen, sculpturen, installaties, foto’s, film èn muziek: ‘The Changing Order Of The World’
In de maanden mei tot juli 2024 zal ‘The Changing Order Of The World’ in kunstruimte ‘ARTPHY’ te Onstwedde te zien en te bewonderen zijn.
Lees alles over deze fascinerende expositie en dito beeldend kunstenaar: www.kesarts.com
Info 'ARTPHY' ruimte voor levenskunst www.artphy.nl
Deze concerten zijn bedoeld voor genodigden
‘Lobgesang’ behoort tot één van de meesterwerken van de zeer begaafde Felix Mendelssohn Bartholdy
lees verderKlassiek in 't veen presenteert: Weer zo’n uniek concert van het VKSO o.l.v. dirigent Lubertus Leutscher m.m.v. mezzosopraan Hanneke Tichelaar
lees verderEnkele beoordelingen op Facebook:
- Ik vind dit een super veelzijdig orkest
- 5 sterren is het zeker waard
- Een super orkest
- Geweldig orkest!